Kondicionieriai

  • Kondicionierių parinkimas, sumontavimas.
  • Garantinis bei pogarantinis aptarnavimas, konsultacijos.

Šiuolaikiniai oro kondicionieriai tiekia švarų, sveiką, šviežią orą, mažina oro drėgmės lygį ir stabdo pelėsių augimą, o tai pasiekiama be skersvėjų ir triukšmo bei minimaliomis sąnaudomis.

Kas norėtų jausti oro gaivą parduotuvėje, kavinėje, restorane, viešbutyje ar savo namuose ypatingai karštą vasaros dieną? Užtikriname, kad mūsų oro kondicionieriai padės Jums tai pajusti.

Modernios kompleksinės oro gerinimo sistemos dažniausiai turi naujos kartos filtrų sistemą, kuri iš oro pašalina ne tik dulkes, bet ir namų erkutes, naminių gyvūnų plaukus, taip pašalindami alergenus.

Norime pabrėžti, jog šiuolaikiniai oro kondicionieriai skirti netik šaldyti, bet ir šildyti. Šildymo funkciją puikiai atlieka iki -20° C. Prie žemesnių temperatūrų išorinis blokas gali pasidengti ledu, ir netgi sulūžti ventiliatoriaus sparnuotė. Šildymas pasitarnauja, kai lauke ima vėsti, pradeda kauptis drėgmė, tačiau šildymo sezonas dar neprasidejas ar nera butinybės šildyti visą pastatą. Jei lauko temperatūra nenukrenta žemiau 0° C, atliktais skaičiavimais šildymo sąnaudos oro kondicionieriumi atitinka šildymą kietu kuru. Tuo pačiu sutaupote mares laiko kuro paruošimui, katilo kūrenimui, valymui ir t.t. Šis panašumas atsiranda todėl, kad namas nėra įšalęs ir nėra poreikio šildyti konstrukcijas, yra pašildomas tik oras, pašalinama drėgmė. 1kw tepalinis šildytuvas skleidžia 1 kw šilumos, tuo tarpu oro kondicionierius suvartodamas 1 kw elektros energijos skleis iki 5 kw šilumos.

Oro kondicionierių vidinių blokų būna įvairiausių tipų, sieniniai (labiausia paplitę), lubiniai, ir kiti.
Sieniniai – turbūt pigiausias ir paprasčiausiai įrengiamas sprendimas, tačiau jų oro paskirstymas gan ribotas.
Lubiniai – didžiausią konfortą, estetiką bei geriausią oro paskirstymą siūlomas sprendimas.

Taip pat oro kondicionieriai skirstomi:

ON/OFF tipo, Šie kondicionieriai yra pačio paprasčiausio tipo, veikia įsijungimo ir išsijungimo principu. Visada veikia maksimaliu režimu, o pasiekus užduotą temperatūrą išsijungia. To pasekoje jie yra neekonomiški, ir skirti labiau aptarnauti telekomunikacijų patalpoms. Šio tipo oro kondicionieriai, turi vidinį bei išorinį blokus.

Inverteriniai oro kondicionieriai yra ekonomiški dėl savo veikimo principo, lyginant su anksčiau minėtu įrenginiu. Šis oro kondicionierius veikia maksimaliu režimu iki užduotos temperatūros, tačiau kambario temperatūrai priartėjus prie duotosios, siurblio apsisukimai sumažinami ir taip palaikoma užduota temperatūra su 0,5°C paklaida. Tai yra ženkliai ekonomiškiau, bei visai kitas konforto pojūtis, mažiau triukšmo, mažiau temperatūrų skirtumų, bei mažiau sunaudotos elektros energijos. Šio tipo oro kondicionieriai, tap pat turi galimybę šildyti.