- Padarome vandens tyrimus ir parenkame optimaliausius filtrus.
- Nukalkinimo filtrai.
- Nugeležinimo filtrai.
- Montavimas bei aptarnavimas.
Vandens filtracija netik konfortas, tačiau ir butinybė. Prie įvado dažniausiai statomi mechaninio filtravimo filtrai, nuo vienos iki keletos sekcijų. Jie skirti atskirti stambias nuosėdas, įvairias vandentiekio sistemos šiukšles. Toliau filtrai parenkami labai individualiai pagal kiekvieno vartotojo vandens kokybę, ją galime pasitikrinti pristatydami mėginį į tyrimų centrą. Tačiau dažniausiai naudojami yra nukalkinimo bei nugeležinimo filtrai, taip pat osmozes principu veikiantys geriamo vandens filtrai.
Vandens minkštinimo arba nukalkinimo filtrai patartini naudoti visoje Lietuvoje, nes vanduo kietas visuose miestuose, ypač didžiuosiuose kur yra didelis vandens suvartojimas. Šie filtrai padeda išlaikyti buitinės technikos šildymo tenus, čiaupus, dušus maksimaliai nepažeistus kalkių nuosėdų. Taip pat pagelbsti šeimininkėms tvarkytis namų ruošoje, nes naudojant filtruotą vandenį nelieka nuosėdu ant stiklinių, blizgių paviršių. Jei kalbėti apie šildymo sistemą, tai kalkės labai kenkia vamzdynui, šildymo katilui ir ypatingai vandens šildytuvui, dėl kalkėto vandens šių prietaisų tarnavimo laikas gali sumažėti perpus. Turbūt kiekvienas esame prausę rankas ar veidą lietaus vandeniu, ir pamenate tą jausmą lyg butumėte nenusiprausę muilo – tai minkštumo pojūtis. Vandens nukalkinimo filtrai nereikalauja daug priežiūros ar investicijų, pakanka vieną kartą per mėnesį papildyti rezervuarą tam skirta druska, jos išeiga apie 75 kg per metus.
Vandens nugeležinimo filtrai labiau skirti ne prabangai bet butinybei. Geležies perteklius kaip ir kalkių labai kenkia prietaisams, šildymo sistemai, drabužių skalbimui, tačiau labiausiai kenkia sveikatai. Dažnai galite pamatyti vaizdelį kriauklėje ar WC, kuomet pastovaus vandens tekejimo vietoje atsiranda rudos spalvos nuosėdos – tai geležis. Kai kiekis ypač didelis, atsiranda ruda vandens spalva, bei nemalonus kvapas, geležies perteklius ilgainiui pakenkia sveikatai, labiausiai kenčia kepenys ir inkstai. Didžiuosiuose miestuose beveik visur geriamas vanduo patenkinamos kokybės, tačiau filtrai tikrai pagelbėtų. Didžiausios problemos yra su individualiais vandens grežiniais, kur 90% geležies perteklius būna kelis kartus viršijantis normas, tokiu atvėju primigtinai siūlome įsirengti nugeležinimo filtrus.
Osmoso filtrai arba kitaip osmozes principu vykdoma filtracija yra aukščiausio lygio. Šie filtrai iš vandens pašalina visas priemaišas, mineralines medžiagas, bakterijas, sunkiuosius metalus,kalkes, geležį. Šis vanduo naudojamas maisto ruošoje, sportuojant, kūdikių maistui gaminti, sveikatos gerinimui. Reikia nepamiršti, kad filtrus reikia rinktis su mineralizavimo elementu, nes po filtravimo vanduo neturi taip organizmui reikalingų mikroelementų bei mineralinių medžiagų. Šie filtrai labai kokybiškai išvalo vandenį ir tai labiau konforto prekė, tačiau jei yra galimybė – naudokitės.